Samtec Inc. TCSD-13-D-03.94-01
Part No.:
TCSD-13-D-03.94-01
Datasheet:
AetrixTCSD-13-D-03.94-01.pdf
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Comments
TCSD-13-D-03.94-01 Specifications
Pitch - Connector:
0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:
0.039" (1.00mm)
Length:
0.328' (100.00mm, 3.94")