Samtec Inc. TCSD-15-D-03.25-01
Part No.:
TCSD-15-D-03.25-01
Datasheet:
AetrixTCSD-15-D-03.25-01.pdf
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Comments
TCSD-15-D-03.25-01 Specifications
Pitch - Connector:
0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:
0.039" (1.00mm)
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")