Samtec Inc. TCSD-25-S-12.00-01-N
Part No.:
TCSD-25-S-12.00-01-N
Datasheet:
AetrixTCSD-25-S-12.00-01-N.pdf
Description:
CABLE ASSEM 2MM 50PS SGL END 12"
Comments
TCSD-25-S-12.00-01-N Specifications
Pitch - Connector:
0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:
0.039" (1.00mm)
Length:
1.00' (304.80mm)