Samtec Inc. TFSD-05-28-G-19.50-DL-NUX
Part No.:
TFSD-05-28-G-19.50-DL-NUX
Datasheet:
AetrixTFSD-05-28-G-19.50-DL-NUX.pdf
Comments
TFSD-05-28-G-19.50-DL-NUX Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
1.62' (495.30mm)