Samtec Inc. TFSD-05-28-G-32.50-T-NDS
Part No.:
TFSD-05-28-G-32.50-T-NDS
Datasheet:
AetrixTFSD-05-28-G-32.50-T-NDS.pdf
Comments
TFSD-05-28-G-32.50-T-NDS Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
2.71' (825.50mm)