Samtec Inc. TFSD-05-30-H-07.50-T-NDS
Part No.:
TFSD-05-30-H-07.50-T-NDS
Datasheet:
AetrixTFSD-05-30-H-07.50-T-NDS.pdf
Comments
TFSD-05-30-H-07.50-T-NDS Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.625' (190.50mm, 7.50")