Samtec Inc. TFSD-07-28-G-03.25-D-NUS
Part No.:
TFSD-07-28-G-03.25-D-NUS
Datasheet:
AetrixTFSD-07-28-G-03.25-D-NUS.pdf
Comments
TFSD-07-28-G-03.25-D-NUS Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")