Samtec Inc. TFSD-07-28-G-07.87-D-NDX
Part No.:
TFSD-07-28-G-07.87-D-NDX
Datasheet:
AetrixTFSD-07-28-G-07.87-D-NDX.pdf
Comments
TFSD-07-28-G-07.87-D-NDX Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.656' (200.00mm, 7.87")