Samtec Inc. TFSD-07-30-G-04.72-T-NUX
Part No.:
TFSD-07-30-G-04.72-T-NUX
Datasheet:
AetrixTFSD-07-30-G-04.72-T-NUX.pdf
Comments
TFSD-07-30-G-04.72-T-NUX Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.393' (120.00mm, 4.72")