Samtec Inc. TFSD-10-28-F-03.94-TR-NUX
Part No.:
TFSD-10-28-F-03.94-TR-NUX
Datasheet:
AetrixTFSD-10-28-F-03.94-TR-NUX.pdf
Comments
TFSD-10-28-F-03.94-TR-NUX Specifications
Connector Type:
Socket to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.328' (100.00mm, 3.94")