Samtec Inc. TFSD-10-28-F-04.05-D-NUX
Part No.:
TFSD-10-28-F-04.05-D-NUX
Datasheet:
AetrixTFSD-10-28-F-04.05-D-NUX.pdf
Comments
TFSD-10-28-F-04.05-D-NUX Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.338' (102.87mm, 4.05")