Samtec Inc. TFSD-10-28-F-05.91-D-NDS
Part No.:
TFSD-10-28-F-05.91-D-NDS
Datasheet:
AetrixTFSD-10-28-F-05.91-D-NDS.pdf
Comments
TFSD-10-28-F-05.91-D-NDS Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.492' (150.00mm, 5.91")