Samtec Inc. TFSD-10-28-H-03.25-S
Part No.:
TFSD-10-28-H-03.25-S
Datasheet:
AetrixTFSD-10-28-H-03.25-S.pdf
Comments
TFSD-10-28-H-03.25-S Specifications
Connector Type:
Plug to Individual Wire Leads
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")