Samtec Inc. TFSD-10-30-H-10.00-S
Part No.:
TFSD-10-30-H-10.00-S
Datasheet:
AetrixTFSD-10-30-H-10.00-S.pdf
Comments
TFSD-10-30-H-10.00-S Specifications
Connector Type:
Plug to Individual Wire Leads
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.833' (254.00mm, 10.00")