Samtec Inc. TFSD-15-28C-F-07.87-S
Part No.:
TFSD-15-28C-F-07.87-S
Datasheet:
AetrixTFSD-15-28C-F-07.87-S.pdf
Comments
TFSD-15-28C-F-07.87-S Specifications
Connector Type:
Plug to Individual Wire Leads
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.656' (200.00mm, 7.87")