Samtec Inc. TFSD-15-28-G-03.94-S
Part No.:
TFSD-15-28-G-03.94-S
Datasheet:
AetrixTFSD-15-28-G-03.94-S.pdf
Comments
TFSD-15-28-G-03.94-S Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.328' (100.00mm, 3.94")