Samtec Inc. TFSD-15-28-G-05.30-S
Part No.:
TFSD-15-28-G-05.30-S
Datasheet:
AetrixTFSD-15-28-G-05.30-S.pdf
Comments
TFSD-15-28-G-05.30-S Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.442' (134.62mm, 5.30")