Samtec Inc. TFSD-15-28-G-06.01-SL
Part No.:
TFSD-15-28-G-06.01-SL
Datasheet:
AetrixTFSD-15-28-G-06.01-SL.pdf
Comments
TFSD-15-28-G-06.01-SL Specifications
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.501' (152.65mm, 6.01")