Samtec Inc. TFSDT-05-28-H-05.12-DL-NUX
Part No.:
TFSDT-05-28-H-05.12-DL-NUX
Datasheet:
AetrixTFSDT-05-28-H-05.12-DL-NUX.pdf
Comments
TFSDT-05-28-H-05.12-DL-NUX Specifications
Connector Type:
Plug to Plug
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.427' (130.05mm, 5.12")