Samtec Inc. TFSDT-10-28-G-11.81-S
Part No.:
TFSDT-10-28-G-11.81-S
Datasheet:
AetrixTFSDT-10-28-G-11.81-S.pdf
Comments
TFSDT-10-28-G-11.81-S Specifications
Number of Positions:
20
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.984' (300.00mm, 11.81")