Samtec Inc. TFSDT-15-28-G-03.01-S
Part No.:
TFSDT-15-28-G-03.01-S
Datasheet:
AetrixTFSDT-15-28-G-03.01-S.pdf
Comments
TFSDT-15-28-G-03.01-S Specifications
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.251' (76.45mm, 3.01")