Samtec Inc. TFSDT-15-28-G-03.25-S
Part No.:
TFSDT-15-28-G-03.25-S
Datasheet:
AetrixTFSDT-15-28-G-03.25-S.pdf
Comments
TFSDT-15-28-G-03.25-S Specifications
Number of Positions:
30
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")