YAGEO SJD32A12L01-J
Part No.:
SJD32A12L01-J
Datasheet:
AetrixSJD32A12L01-J.pdf
Description:
TVS ESD SOD-323J 12V 25VE
Comments
SJD32A12L01-J Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
12V
Voltage - Breakdown (Min):
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
19.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
Power - Peak Pulse:
130W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)