YAGEO SJD32A15L01-J
Part No.:
SJD32A15L01-J
Datasheet:
AetrixSJD32A15L01-J.pdf
Description:
TVS ESD SOD-323J 15V 30VE
Comments
SJD32A15L01-J Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
15V
Voltage - Breakdown (Min):
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
24.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
5.33A
Power - Peak Pulse:
130W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)