YAGEO SJD32A18L01-J
Part No.:
SJD32A18L01-J
Datasheet:
AetrixSJD32A18L01-J.pdf
Description:
TVS ESD SOD-323J 18V 35V
Comments
SJD32A18L01-J Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
18V
Voltage - Breakdown (Min):
20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
29.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.49A
Power - Peak Pulse:
130W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)