Micro Commercial Co SM4F22AHE3-TP
Part No.:
SM4F22AHE3-TP
Datasheet:
AetrixSM4F22AHE3-TP.pdf
Comments
SM4F22AHE3-TP Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.3A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)