Micro Commercial Co SM4F24CAHE3-TP
Part No.:
SM4F24CAHE3-TP
Datasheet:
AetrixSM4F24CAHE3-TP.pdf
Comments
SM4F24CAHE3-TP Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
24V
Voltage - Breakdown (Min):
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
38.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
10.3A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)