Micro Commercial Co SM4F28AHE3-TP
Part No.:
SM4F28AHE3-TP
Datasheet:
AetrixSM4F28AHE3-TP.pdf
Comments
SM4F28AHE3-TP Specifications
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
28V
Voltage - Breakdown (Min):
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
45.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
8.8A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)