Micro Commercial Co SMCJ19AQ-TP
Part No.:
SMCJ19AQ-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Datasheet:
AetrixSMCJ19AQ-TP.pdf
Comments
SMCJ19AQ-TP Specifications
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
19V
Voltage - Breakdown (Min):
21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
30.8V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
48.7A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)