Pasternack PE3050-18
- Part No.:
- PE3050-18
- Datasheet:
PE3050-18.pdf
- Shipping:
Inventory:139
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3050-18 Specifications
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms