Pasternack PE3051-24
- Part No.:
- PE3051-24
- Datasheet:
PE3051-24.pdf
- Shipping:
Inventory:679
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3051-24 Specifications
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms