Pasternack PE33121LF-12
- Part No.:
- PE33121LF-12
- Datasheet:
PE33121LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB TO SMB
PE33121LF-12 Specifications
- Style:
- SMB to SMB
- 1st Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMB Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-223
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms