Pasternack PE33247LF-72
- Part No.:
- PE33247LF-72
- Datasheet:
PE33247LF-72.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO SMB
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:847
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33247LF-72 Specifications
- Style:
- BNC to SMB
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 2nd Connector:
- SMB Plug
- Length:
- 72.0" (1.8m) 6.0'
- Cable Type:
- RG-179
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 75 Ohms
- Overall Impedance:
- 75 Ohms
- Frequency - Max:
- 1 GHz