Pasternack PE33615-36
Part No.:
PE33615-36
Datasheet:
AetrixPE33615-36.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO TNC
Shipping
Inventory:902
Comments
PE33615-36 Specifications
Style:
N-Type to TNC
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-8A
Cable Impedance:
52 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms