Pasternack PE33649-12
- Part No.:
- PE33649-12
- Datasheet:
PE33649-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
- Shipping:
Inventory:624
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33649-12 Specifications
- 1st Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- 2nd Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-223
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms