Pasternack PE33964LF-36
Part No.:
PE33964LF-36
Datasheet:
AetrixPE33964LF-36.pdf
Description:
SMA Female to SMA Female Cable 3
Comments
PE33964LF-36 Specifications
Style:
SMA to SMA
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
Frequency - Max:
18 GHz