Pasternack PE33969LF-36
- Part No.:
- PE33969LF-36
- Datasheet:
PE33969LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL BNC TO TNC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:843
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE33969LF-36 Specifications
- Style:
- BNC to TNC
- 1st Connector:
- BNC Plug
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-213
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms