Pasternack PE34425-60
- Part No.:
- PE34425-60
- Datasheet:
PE34425-60.pdf
- Description:
- COAX CBL MHV TO MHV
PE34425-60 Specifications
- Style:
- MHV to MHV
- 1st Connector:
- MHV Plug
- 2nd Connector:
- MHV Plug
- Length:
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 300 MHz