Pasternack PE3466-24
- Part No.:
- PE3466-24
- Datasheet:
PE3466-24.pdf
- Description:
- TNC Male to TNC Male Cable 24 In
- Shipping:
Inventory:669
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3466-24 Specifications
- Style:
- TNC to TNC
- 1st Connector:
- TNC Plug
- 2nd Connector:
- TNC Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms