Pasternack PE34681LF-12
- Part No.:
- PE34681LF-12
- Datasheet:
PE34681LF-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMB MINI-SMB MINI
PE34681LF-12 Specifications
- Style:
- SMB Mini to SMB Mini
- 1st Connector:
- SMB Mini Plug
- 2nd Connector:
- SMB Mini Plug
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-59B
- Cable Impedance:
- 75 Ohms
- Connector Impedance:
- 75 Ohms
- Overall Impedance:
- 75 Ohms