Pasternack PE34735LF-12
Part No.:
PE34735LF-12
Datasheet:
AetrixPE34735LF-12.pdf
Description:
2.92mm Male to 2.92mm Male Cable
Shipping
Inventory:218
Comments
PE34735LF-12 Specifications
Style:
2.92mm to 2.92mm
1st Connector:
2.92mm Plug
2nd Connector:
2.92mm Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-405
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms