Pasternack PE34777-12
- Part No.:
- PE34777-12
- Datasheet:
PE34777-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO MMCX
PE34777-12 Specifications
- Style:
- SMA to MMCX
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- MMCX Plug, Right Angle
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-178
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms