Pasternack PE3483-24
- Part No.:
- PE3483-24
- Datasheet:
PE3483-24.pdf
- Description:
- SMA Male to SMA Male Right Angle
PE3483-24 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Plug
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- Hand Formable .141
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms
- Frequency - Max:
- 12.4 GHz