Pasternack PE35064LF-18
- Part No.:
- PE35064LF-18
- Datasheet:
PE35064LF-18.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
- Shipping:
Inventory:354
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35064LF-18 Specifications
- Style:
- SMA to SMA
- 1st Connector:
- SMA Jack
- 1st Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature:
- 2nd Connector:
- SMA Jack
- 2nd Connector Mounting Type:
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature:
- Length:
- 18.00" (457.20mm)
- Cable Type:
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms