Pasternack PE3515-12
- Part No.:
- PE3515-12
- Datasheet:
PE3515-12.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
PE3515-12 Specifications
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 12.00" (304.80mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms