Pasternack PE3515-24
- Part No.:
- PE3515-24
- Datasheet:
PE3515-24.pdf
- Description:
- COAX CBL SMA TO SMA
PE3515-24 Specifications
- 1st Connector:
- SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Male
- 2nd Connector:
- SMA Plug
- 2nd Contact Gender:
- Male
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-316
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms