Pasternack PE35222LF-24
Part No.:
PE35222LF-24
Datasheet:
AetrixPE35222LF-24.pdf
Description:
COAX CBL RP-SMA TO TNC
Shipping
Inventory:476
Comments
PE35222LF-24 Specifications
Style:
RP-SMA to TNC
1st Connector:
RP-SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-188A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms