Pasternack PE35243-24
- Part No.:
- PE35243-24
- Datasheet:
PE35243-24.pdf
- Description:
- N Male to Reverse Polarity TNC M
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:185
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35243-24 Specifications
- Style:
- RP-TNC to N-Type
- 1st Connector:
- RP-TNC Plug
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-188
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms