Pasternack PE35991-24
- Part No.:
- PE35991-24
- Datasheet:
PE35991-24.pdf
- Description:
- COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE
- Shipping:
Inventory:177
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE35991-24 Specifications
- Style:
- RP-SMA to N-Type
- 1st Connector:
- RP-SMA Plug, Right Angle
- 1st Contact Gender:
- Female
- 2nd Connector:
- N-Type Plug
- Length:
- 24.00" (609.60mm)
- Cable Type:
- RG-400
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms