Pasternack PE3601LF-36
- Part No.:
- PE3601LF-36
- Datasheet:
PE3601LF-36.pdf
- Description:
- COAX CBL SMC TO SMC
- Quantity:
- Payment:
- Shipping:
Inventory:554
Please send an inquiry. Send us your inquiry, and we will respond immediately.
PE3601LF-36 Specifications
- Style:
- SMC to SMC
- 1st Connector:
- SMC Plug
- 2nd Connector:
- SMC Plug, Right Angle
- Length:
- 36.00" (914.40mm)
- Cable Type:
- RG-196
- Cable Impedance:
- 50 Ohms
- Connector Impedance:
- 50 Ohms
- Overall Impedance:
- 50 Ohms